Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
 
O FIRMIE

Nasza firma, już od wielu lat zajmuje się produkcją stolarki okienno-drzwiowej z tworzyw sztucznych i aluminium. Jesteśmy na polskim rynku od 1993 roku. Pracujemy tylko na materiałach najwyższej jakości. Profile okienno-dzwione z pcv pochodzą od niemieckiego producenta - firmy REHAU. Okucia okienne firmy ROTO , w które wyposażone są nasze produkty - to wyroby z najwyższe półki. W standardzie nasza stolarka wyposażone w ciepły zestaw szybowy(U1.0) , produkowany przez potentata w branży szklarskiej - firmę PILKINGTON. Stolarka aluminiowa, produkowana jest z profili firmy Aliplast członka europejskiej grupy Corialis. W ofercie naszej firmy znajdziecie państwo również bramy garażowe firmy Wiśniowski, okna dachowe firmy ROTO jak również bogaty wybór parapetów wewnętrznych oraz zewnętrznych. Produkujemy także solidne drzwi wejściowe z pcv oraz aluminium, także przeciwpożarowe. Wykonujemy także, drzwi szklane według specyfikacji klienta. Zajmujemy się produkcją i montażem poręczy i balustrad ze stali nierdzewnej i aluminium , z wypełnieniami szklanymi i innym. Posiadamy także w sprzedaży drzwi wewnętrzne wykonane na bazie mdf.

Jesteśmy firmą opartą na kapitale krajowym. Posiadamy wyposażoną w specjalistyczny sprzęt bazę produkcyjną. Nasi pracownicy to grupa fachowców, specjalistycznie przeszkolonych pod względem obróbki profili z PCV w firmie REHAU, oraz okuwania stolarki w firmie ROTO. Nasza firma wciąż się rozwija i inwestuje w nowe technologie. Większość najnowocześniejszych rozwiązań technicznych staramy się umieszczać w naszej ofercie. Wszystkie te czynniki gwarantują najwyższą jakość naszych wyrobów. 

Nasza firma posiada własne ekipy montażowe. Grupa fachowców zapewni profesjonalny montaż stolarki, co gwarantuje jej bezproblemowe użytkowanie przez wile lat. Zapewniamy darmowy transport na terenie Krakowa i jego okolicach. Na montowane okna udzielamy siedmioletniej gwarancji. Nasza firma z powodzeniem prowadzi działalność na terenie całego kraju, jak również z powodzeniem eksportujemy swoje produkty za granice. Wielkie grono zadowolonych klientów, gwarantuje pełną satysfakcję z nabytych produktów.

 
 
 
 
Loading
 
Polecane produkty
REHAU Brillant Najwyższej jakości stolarka PCV

ALIPLAST Triline System ciepłych aluminiowych drzwi i okien w najlepszej cenie

Promocje
Rabat 5% na wszystkie konstrukcje aluminiowe
Kontakt
12 63 66 166
12 63 86 275
l.pecak@oknolux.pl
j.pecak@oknolux.pl
 
 
Home :: O Firmie :: Oferta :: Do pobrania :: Kontakt
Lukas © DrewPROFIL OKNOLUX 2011